تبلیغات
پسرک کامپیوتری - کاربران فعلی ویندوز فون، آپدیت آپولو را فراموش کنند؟
مطالب جذاب دنیای فن آوری اطلاعات !
Idehtech
merjano

کاربران فعلی ویندوز فون، آپدیت آپولو را فراموش کنند؟

نویسنده :پرهام تهرانی
تاریخ:پنجشنبه 31 فروردین 1391-06:03 ب.ظ

اگر در حال حاضر از گوشی‌های ویندوز فونی استفاده می‌کنید، ممکن است در هفته‌های آینده یک خبر ناخوشایند بشنوید. در این چند روز، شایعاتی مبنی بر اینکه آپدیت جدید ویندوز فون با نام آپولو (Apollo) برای گوشی‌های فعلی موجود در بازار، قابل دریافت نیست مطرح شده است. عمده دلیل این ناسازگاری نیز سخت‌افزار گوشی‌های فعلی است، طوری که تمامی گوشی‌های ویندوز فونی که در بازار موجود هستند،‌ از پردازنده‌های تک هسته‌ای استفاده می‌کنند. 

 

در این بین، شرکت نوکیا مدتی است که تمرکز خود را بر روی گوشی‌های ویندوزفونی گذاشته و هر چند ماه، یک مدل جدید را معرفی می‌کند. از نمونه‌های این گوشی‌ها می‌توان به لومیا ۷۱۰، ۸۰۰ و ۹۰۰ اشاره کرد. عمده گوشی‌های ویندوزفونی توسط کمپانی‌های نوکیا، HTC و سامسونگ تولید می‌شود و انتظار می‌رود که با آمدن آپدیت آپولو، سخت‌افزار گوشی‌های ویندوزفونی نیز تغییر کند.

بسیاری از افراد معتقدند که آپدیت آپولو، شامل تغییرات اساسی است و قابلیت‌های فراوانی را به کاربران می‌دهد اما از آن سو، دریافت نکردن این آپدیت از طرف کاربران فعلی ویندوزفون، نگاه آنها را به مایکروسافت تغییر می‌دهد و این قضیه ممکن است برای مایکروسافت خیلی گران تمام شود؛ چرا که بسیاری از کاربران فعلی خود را از دست می‌دهد و نوعی بی اعتمادی نسبت به گوشی‌های ویندوزفونی بوجود می‌آید.

منبع:ای تی برای من