تبلیغات
پسرک کامپیوتری - یک منبع کره ای: سامسونگ به دنبال عرضه تبلت ۱۲ اینچی
مطالب جذاب دنیای فن آوری اطلاعات !
Idehtech
merjano

یک منبع کره ای: سامسونگ به دنبال عرضه تبلت ۱۲ اینچی

نویسنده :پرهام تهرانی
تاریخ:دوشنبه 28 مرداد 1392-05:16 ب.ظبه نظر می رسد در کنار بازار داغ تبلت های مینی، این گجت به افزایش اندازه هم علاقه فراوانی پیدا کرده است. سامسونگ به دنبال محصولی ۱۲ اینچی است. توشیبا هم احتمالانمونه ای ۱۳ اینچی را برای IFA آماده می کند. شایعات اپلی هم حاکی از توجه این شرکت بهآیپدی بزرگتر از ۹.۷ اینچ است . آیا این گرایش بازار مصرف است یا تولید کنندگان سعی در ایجاد عادتی جدید دارند؟

به هر حال، مثل اینکه سامسونگ در این زمینه جدی تر از بقیه رقبا عمل می کند. به گفته Korea Economic Daily این شرکت گرایش فراوانی به عرضه تبلت های ۱۲ اینچی پیدا کرده است. این نشریه بر اساس منابع صنعتی خود، پیش بینی می کند سامسونگ در مهرماه تبلت غول آسای جدیدش را رونمایی خواهد کرد.

این گزارش مختصر همچنین حاکی از آن است که سامسونگ الکترونیکز همچنان مشغول توسعه این محصول است. تا کنون بزرگترین اندازه نمایشگر در تبلت های سامسونگی، ۱۱.۶ اینچ بوده است.

این گزارش پس از آن منتشر می شود که برخی منابع پیش از این درباره احتمال عرضه تبلتی با نمایشگر ۱۲.۲ اینچی توسط سامسونگ سخن گفته بودند. و البته همه متفق القول هستند که این محصول جدید الزاما تحت نام گلکسی عرضه نخواهد شد.

از دیگر نکات مهم این گزارش، گمانه زنی در خصوص رزولوشن نمایشگر ۱۲ اینچی تبلت تازه است. گفته می شود تبلت ۱۲ اینچی با رزولوشنی همچون نکسوس ۱۰ گوگل (محصول سامسونگ) به بازار خواهد آمد.

به نظر شما آیا بازار از این تبلت های بزرگتر استقبال خواهد کرد و داستان فبلت ها در دنیای اسمارت فون تکرار می شود؟ یا اینکه مصرف کنندگان همچنان به تبلت های ریز جثه ۷ اینچی شان پایبند خواهند ماند؟

منبع:نارنجی